Network

Bilgisayar  ve Network  sistemindeki; sorunların  çözülmesi, gündelik, pratik veya profesyonel ihtiyaçların   kolaylaştırılması  doğrultusunda çözüm  önerilerimiz  bulunmaktadır.

Sistem Network  Neden Önemlidir?

1.Network altyapılarının dizaynı, oluşturulması, uygulamaya geçirilmesi, güvenliğinin sağlanması, bakımının yapılması, performansının optimize edilmesi ve sorunların giderilmesi gibi işlerin tamamı network uzmanları tarafından yapılır.

2.Tüm dünyada geçerli bir meslek olduğu gibi yine tüm dünyada geçerli sertifikaları mevcuttur.

3.Çeşitli uzmanlık alanları ile sunulan kariyer seçenekleri, kendi alanlarında bilgili ve tecrübeli network uzmanları yetiştirilmesini sağlar.

4.Sertifikalar, IT sektörünün kalite göstergesi olarak kabul edilmektedir.
Sistem Bakım ve Destek

WAN Danışmanlık Hizmeti
Uzak mesafelerde bulunan ağ teknolojilerinin birbiri ile iletişim kurmasını sağlamaktadır. Ağ teknolojisinin giderek gelişmesi ile görüntü, ses ve bilgi alışverişi aynı platformda gerçekleştirilmektedir. Farklı lokasyonlar. çeşitli cihazlarla biribirine bağlanır.

LAN Danışmanlık Hizmeti
Belirli bir alanda oluştulan ağ teknolojisidir. Genelde küçük ve orta ölçekli firmaların sistem ve ağ teknolojisinde tercih edilmektedir.

Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri
Firma ve kurumların güvenlik seviyeleri belirlenmektedir. Firewall, IDS, NIDS, HIDS, Virüs Koruma, Wireless, VPN, Veri  ve Web Hosting güvenliği kontrol edilmektedir.

Yapılacak Yatırımların , Gelişen teknolojilere uygunluk incelemeleri
Kurum ve Firmalar, kullanılan kablo sistemi, istemciler, kiralık hat, serverlar vb. yapıların ileriki dönemlerde artışları veya yer değişimleri göz önünde tutularak, teknolojik özelliklerle paralel yatırımlara yönlendirilmektedir.

Yeni Yatırımların Fiyat Performans incelemeleri
İhtiyaca göre doğru ürünleri sunmak ve tüm sistem olarak en iyi performansta (fiyat/performans)  çalışabilirliğinin onaylanması.