Bahçıvan Mah. Kültür Sk. Yüzbaşıoğlu Pasajı No:8 İpekyolu - VAN
tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

2007 Yılında kurulmuş olan Van Çözüm Bilgisayar bilgi pazarlamak ve mevcut teknolojik gelişimlerle daha etkin ve verimli yapılara dönüştürecek hizmetleri gerçekleştirmek amacıyla faaliyet göstermektedir.

Van Çözüm Bilgisayar kendini daima yenileyerek Bilgisayar sektörünün gelişimine ivme kazandırmış yeniliğe açık bir firmadır.

Van Çözüm Bilgisayar daha iyi ve daha hızlı ulaşacağı çağımızın gereği olan Internet üzerinden de müşterilerinin hizmetine girmiştir.

Van Çözüm Bilgisayar hizmet verdiği kurumların memnuniyetine dayalı referanslarından aldığı
güçle çalışma yapısını; büyümek, yükselmek ve güven duymak kriterleri üzerinde “Kaliteye Güven” başlığı altında yapılandırmaktadır.

Bunun sağladığı avantajla müşterisinin ihtiyaçlarını doğru biçimde tanımlama ve çözüm üretebilme – Gelişime açık ve yenilikçi bir yapıya sahip olma – Hizmetinin temelindeki ana fikri, daha önce hizmet verdiği müşterilerinin iletişim ve ticari bilgilerinden doğru ve evrensel nitelikle olanları özümsemesine dayalı hizmet anlayışı ile desteklemektedir.

Van Çözüm Bilgisayar, sorumluluk bilinci ve kalite odaklı tavrıyla müşteri memnuniyetini kalıcı ve sürekli kılacak en üstün en güvenilir hizmeti vermektedir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: