Bahçıvan Mah. Kültür Sk. Yüzbaşıoğlu Pasajı No:8 İpekyolu - VAN
tr

Hizmetlerimiz

Anasayfa » Hizmetlerimiz

2007 Yılından Beri Hizmet Veriyoruz…
2007 yılından bu yana kesintisiz ve kaliteli hizmetimiz ile müşterilerimizi memnun ediyoruz. Hizmet verdiğimiz süre boyunca kazandığımız tecrübe ile sizlere de hizmet vermeye hazırız.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemlidir. Aşağıda sizi birlikte çalışmaya ikna edebilecek bazı özelliklerimizi görebilirsiniz.

Teknoloji Takip Ediyoruz
Yazılım, Donanım, Web, Network ve Güvenlik Hizmetleri konusunda sizin için son teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Sorunlarınız için en düşük maliyet ve en hızlı çözümü sunmak için çalışıyoruz.

Teknik Destek
Teknik Destek elemanlarımız sizlere çözüm üretmek için Pazar günleri hariç 6 gün boyunca 09:00-17.00 saatleri arasında hazır beklemektedirler. Şu anki performansımızla müşterilerimize dönüş süremiz 5 ile 120 dakika arasında değişmektedir.

Telefon İle Bize Ulaşabilirsiniz
Acil iletişim kurmanız gerektiğinde sitemizde yayınladığımız telefon numaralarımızdan mesai saatlerimiz içerisinde bize ulaşabilirsiniz.

Satış Hizmeti
Firmamız kalitesine inandığı markaların hazır pc satışını ayrıca test ederek kalitesine güvendiği OEM pc satışını yapmaktadır. Firmamızın satışını yaptığı veya başka yerden alınan pc ler için teknik servis vermekteyiz.


Web Tasarımı Hizmeti

İşinizi internete taşıyoruz. Gerek satışlarınızı gerçekleştirebileceğiniz e-ticaret gerek reklam ve tanıtım amaçlı sitenizi tasarım beğenme garantisi vererek yapıyoruz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Güvenlik Kamera Hizmeti
Kamera sistemi, Alarm Sistemi ve Mağaza Güvenlik Sistemi kurdurmak isteyen müşterimize uygun çözümler Van Çözümden.

Ticari Programlar
Başta lider yazılım firması olan Akınsoft olmak üzere birçok anlaşmalı firma ile Ticari Program satış Hizmeti Van Çözümden…

Network Hizmeti
Günümüzde bilgi teknolojisi altyapısının yüksek verimlikle çalışması şirketler için kritik öneme sahiptir.
Bu nedenle ihtiyacı karşılayacak çözümlerin oluşturulması önemlidir. Müşterilerimizin başarısına odaklanmış deneyimli kadromuz ile marka bağımsız ürünlerden ve hizmetlerden oluşan düşük maliyetli ve güvenilir çözümleri hazırlayabilmek için sizlerle çalışmak öncelikli misyonumuzdur.


Çözümün parçaları olan hizmetlerimiz…

 * Yaygınlaştırma Hizmeti
Bu hizmet kapsamında müşterimizden teslim aldığımız ürünlerin yazılımlarını yükler, konfigurasyonlarını yapar,müşterimizin adresine gönderir ve nihai kuruluşlarını yaparız. Marka bağımsız tüm ürünler için bu hizmeti sağlamaktayız.

* Çağrı Merkezi Hizmetleri
Hizmetimiz kapsamında tüm arıza, soru ve istekleriniz tek bir noktadan yönetilmektedir. Müşterilerimiz ihtiyac olması durumunda çağrı merkezimize ulaşır. Çağrı merkezi uzmanlarımız ilk müdahaleyi telefonla yaparlar.Telefonda çözülemeyen problemler için sadece anlaşmalı firmalara özel uzaktan müdehale veya deneyimli teknik kadromuz ihtiyaç ve talebinize göre yerinde yazılım/donanım bakım hizmetini yerine getirir.

* Yerinde Yazılım ve Donanım Bakım Hizmetleri
İhtiyaçlarınıza göre belirleyeceğimiz servis seviyelerine göre deneyimli kadromuz ile yerinde yazılım ve donanım bakım hizmetlerini sağlamaktayız. Van ile genelinde yayılmış ofislerimiz ve teknik kadromuzla kısa süre içerisinde problemlere müdahale ederek ürününüzün verimliliğini yüksek seviyede tutmayı hedeflemekteyiz.

* Kuruluş/Yer değiştirme/Ekleme/Çıkarma Hizmetleri
Taleplerinize göre yeni cihazlarınızın kuruluşlarını ve mevcut cihazlarınızın yer değiştirme, aksam ilave etme veya çıkarma hizmetlerini sunmaktayız.

Hizmette Van Çözüm Bilgisayar

•Şirketinize en uygun çözümü oluşturmak için bizimle irtibata geçmenizden mutluluk duyarız.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: